Figuriner 1 par i sten
2014-05-30
249744
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FIGURINER, 1 par, 1900-tal, Kina, i form av tempellejon i skulpterad sten, höjd 16 cm
Ett lejon med spricka, nagg