Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, glas, Ann Wåhlström för Kosta Boda, signerade Kosta Boda 17- Wåhlström modell 7060121, höjd ca 19 cm
Bruksslitage
249742
2014-05-29