Silverljusstakar rokokostil
2014-05-29
249722
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, silver, rokokostil, 1900-tal, trearmade, svenska importstämplar, höjd ca 17, längd 25 cm