Ljusstakar 1 par i mässing
2014-05-29
249694
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, mässing, för 2 ljus, höj- och sänkbara, höjd 37 cm
Skeva, slitage