Oljemålning på pannå
2014-05-29
249678
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "Die Puppenmutter", olja på pannå, 26,5x20,5 cm
Krackeleringar