Biblioteksbord i barockstil
2014-05-29
249650
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIBLIOTEKSBORD, barockstil, ek, höjd 77, 165x80 cm
Sprickor, slitage, lagningar