Bordslampa tallrikar Kina
2014-05-29
249587
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, emalj, TALLRIKAR, 1 par, porslin, famillerose, Kina, lampans totalhöjd 40 cm
Tallrikarna med nagg och sprickor, lampan med emaljskador