Karmstol 1800-tal
2014-05-29
249557
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, bellmansrygg, bemålad med bronserad dekor, sitthöjd 46 cm