Skrivbord med uppsats gustaviansk stil
2014-05-31
249548
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SKRIVBORD med uppsats, lådor, gustaviansk stil, omkring 1900, mahogny med fothylsor i mässing, höjd 115, 135x75 cm, nyckel finns
Bruksslitage, skador