Lennart Rodhe litografi
2014-05-28
249500
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): komposition, färglitografi, signerad och numrerad Lennart Rodhe 134/310, 30x49 cm