Stolar 1900-talets andra hälft
2014-05-28
249499
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1900-talets andra hälft, blålackerad stomme, sitsar i flätad sadelgjord, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage, smärre färgbortfall, klädsel med fläckar