Bernhard Oscarsson oljemålning
2014-05-28
249468
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Hångavallen, Lofsdalen, signerad Oscarsson, olja på pannå, 34x26 cm