Johan Bladh oljemålning
2014-05-28
249457
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLADH, Johan (1893-1976): Interiör från Tänndalen , signerad och daterad Joh. Bladh -72, olja på duk, 46x38