Johan Bladh oljemålning
2014-05-28
249453
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLADH, Johan (1893-1976): Motiv från Skarfjället i Ljusnan, signerad och daterad Joh. Bladh -54, olja på duk, 50x59