Anton Genberg oljemålning
2014-05-28
249451
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
GENBERG, Anton (1862-1939):Fäbod, signerad A Genberg, olja på duk, 56x74
Lagning i duken