Anton Genberg oljemålning
2014-05-28
249450
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GENBERG, Anton (1862-1939): Gårdsscen, signerad A Genberg, olja på duk, 44x69 cm