Fällbord England
2014-05-28
249443
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, England, fanérat i mahogny, hjultrissor, höjd 73, diameter 92
Bruksslitage