Förgylld spegel rokoko

Förgylld spegel rokoko
Förgylld spegel rokoko
Förgylld spegel rokoko
Förgylld spegel rokoko
Förgylld spegel rokoko
Förgylld spegel rokoko

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, förgylld, skuren genombruten dekor i form av rocailler och växtornamentik, höjd 126 bredd 56 cm

Slitage

249306

2014-06-03