Skåp 1900-tal
2014-05-28
249293
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÅP, 1900-talets första hälft, jugenddekor, beslag i mässing, vitmålat, invändigt med klädstång, höjd 196, 111x52 cm
Omarbetat