Einar Lynge-Ahlberg akvarell
2014-05-28
249281
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, signerad och daterad Lynge-A -50, akvarell, 22x31,5 cm