Byrå England
2014-05-27
249276
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, England, 1800-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd 107, 107x60 cm
Fanérskador, fanérlagningar, sprickor. Glasskiva medföljer (med nagg). Nycklar finns att avhämta vid