Esther Kjerner oljemålning
2014-05-27
249268
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KJERNER, Esther (1873-1952): Stilleben med blommor, signerad E. Kjerner, olja på pannå, 35x27 cm
Intyg a tergo av Bertha Stenman