Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 2+1, Carl Fagerlund för Flygsfors, delvis grön respektive blå glasmassa, höjd ca 35 cm
En lampfot med ej genomgående spricka vid lampsockel samt nagg, bottnar med repor
249233
2014-05-27