Ingegerd Torhamn oljemålning
2014-05-27
249164
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): Komposition, signerad it, olja på pannå, 18,5x73 cm
Smärre färgbortfall