Uppläggningsfat Kina
2014-05-26
249117
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose av pion samt ströblommor, längd 38 cm
Nagg