Supkopp silver Ryssland
2014-05-28
249112
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SUPKOPP, silver, otydliga stämplar, Ryssland 1700-tal, graverad blom- och bladdekor, hänkel, höjd ca 2,5 cm, vikt ca 23 g