Bordslampa och vaser
2014-05-26
249051
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, överfång i brunt och grönt, höjd 35 cm, VASER, 2 st, överfång, höjd 7-7,5 cm
Skärm med nagg