Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
BERGMAN, Karl (1891-1965): Stockholms hamninlopp med bogsering av engelsk kutter, signerad K.Bergman, olja på duk, 90x140 cm
249000
2014-05-27