Gräddkanna Gustaf Folcker
2014-05-27
248964
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRÄDDKANNA, silver, Gustaf Folcker, Stockholm, 1826, livet med godronnering, invändig förgyllning, höjd 13,5 cm, vikt ca 90 g
Foten med bucklor