Carl Fredrik Reuterswärd litografi
2014-05-27
248953
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad, 89/100, färglitografi, 95x70
Hanteringsveck, spricka i glas