Interiör med musicerande oljemålning
2014-05-27
248943
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Engelsk skola 1800-tal): Interiör med musicerande, olja på duk, 66x54 cm
Dubblerad