Broderi antikt Kina
2014-05-24
248832
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BRODERI, Kina, antikt, motiv med tranor, broderi i gulmetall på violett sammet, sammansytt av två våder, ca 340x217 cm
Slitage, skador