Skål Kina 1700-tal
2014-05-24
248777
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1700-talets början, dekor i famille verte, diameter ca 19 cm
Kant med nagg, sprickor