Maurice Blanchard Ile de France
2014-05-23
248729
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BLANCHARD, Maurice (1903-69): "Ile de France", signerad Maurice Blanchard, olja på pannå, 22x27 cm