Kinesisk målning Lotus
2014-05-23
248702
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina 1900-tal): Lotusblomma, akvarell på papper, 60x28 cm
Fläck