Erik Hedberg oljemålning
2014-05-26
248677
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HEDBERG, Erik (1868-1959): Vinterlandskap med brusande fors, signerad och daterad Erik Hedberg -18, olja på duk, 87x111 cm
Dukhål, fläckar