Lars Englund grafiskt blad tema
2014-05-23
248642
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENGLUND, Lars (född 1933): Utan titel, signerad och numrerad Lars Englund 127/150, 1990, grafiskt blad, bladmått 40,5x30 cm, oramad