Olle Nyman färglitografi
2014-05-26
248639
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NYMAN, Olle (1909-1999): Stilleben, signerad och daterad Olle Nyman -72, 74/260, färglitografi, 56x44 cm