Joan Miro färglitografi
2014-05-26
248597
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MIRO, Joan (1893-1983):, efter: Komposition, signerad i trycket, färglitografi, bladmått 54x76 cm