Fernandez Arman färglitografi
2014-05-26
248594
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMAN, Fernandez (Frankrike 1928-2005): Komposition med kannor, signerad Arman, 218/300, färglitografi, bladstorlek 65x48,5 cm