Jean Bazaine färglitografi
2014-05-26
248593
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BAZAINE, Jean (Frankrike 1904-2001): Kompostion, signerad Bazaine, 61/120, färglitografi, inköpt Fondation Maeght, bladmått 50x40 cm