Gösta Werner akvarell
2014-05-26
248544
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WERNER, Gösta (1909-1989): Porträtt, monogramsignerad GW, akvarell, 30x23 cm
Oramad