Urna i porslin Kina
2014-05-23
248528
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
URNA, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, dekor i emaljfärger av figurer samt kalligrafi, höjd 28 cm
Lock ej tillhörande, mynningsnagg