Ulf Gripenholm litografi tema
2014-05-25
248517
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): "Källan", signerad Ulf Gripenholm 1985-6, 86/300, färglitografi, bladmått 40x50 cm, oramad
Smärre hanteringsveck i marginalen