Lena Cronqvist etsning tema
2014-05-25
248510
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CRONQVIST, Lena (född 1938): Flicka med rosett, signerad Lena Cronqvist, 29/75, etsning, bildmått 17x17 cm, oramad
Smärre hanteringsveck i marginalen