Berta Hansson grafik tema
2014-05-25
248475
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANSSON, Berta (1910-94): (3) Kvinnofigurer, signerade Berta Hansson, numrerade 6/20, 2/20, 6/20, etsningarl, 35x18, 34x27 samt 35x28 cm
Hanteringsveck