Robert Högfeldt oljemålning
2014-05-22
248438
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Vinterandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, 38x45 cm