Peter Dahl litografier ur Fredmans Epistlar
2014-05-22
248422
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): 3 st, Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografier, 43x29 cm vardera
Oramade