Kopp med fat
2014-05-23
248407
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPP med FAT, porslin, 17/1800-tal, dekor i grisaille med motiv av landskap, fatets diameter 15,5 koppens diameter 11 cm
Smärre dekorslitage