Peter Dahl N:o 4 ur Fredmans Epistlar
2014-05-22
248404
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel N:o 4, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43 x29,5 cm, omslag med episteln "Enkannerligen til Anna Stina" medföljer
Oramad